Tenis4You

Dies ist ein umfassendes Tennisprojekt

Kontaktiere uns

Tennis Akademie US.TA-Polen

US.TA (United States Tennis Academy) – Polska to nowatorska i profesjonalna akademia tenisa ziemnego prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem tenisa ziemnego w Polsce i powstawaniem nowych obiektów działamy w sposób mobilny obejmując obiekty i kluby wymagające sprawdzonego konceptu na pozyskanie klientów i rozwój.

Weitere Informationen

Tennistrainer Akademie US.TA-Polen

US.TA (United States Tennistrainer Academy) to niezależna międzynarodowa akademia trenerów tenisa ziemnego mająca swoje początki w zachodnich Niemczech , aktualnie działa również na terenie Austrii , Hiszpanii i Portugalii , gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością.

Weitere Informationen

US.TA-Polen Profi

US.TA Professionals to kompleksowy program dla zawodników dbający o wszystkie aspekty związane z prawidłowym rozwojem kariery gracza. Dla każdego uczestnika program jest przygotowywany indywidualnie z uwzględnieniem celów i potrzeb oraz elementów wymagających największego nacisku.

Weitere Informationen

Holiday Tennis Tourismus und Erholung

Tekst w budowie

Weitere Informationen

Kangaroo Kinder Tennis

Tekst w budowie

Weitere Informationen

Grzegorz Koperniak

Trener prowadzący, Headcoach, Manager

+48 517 672 094 kontakt@tenis4you.pl grzegorz.koperniak@tenis4you.pl

Licencjonowany trener klasy A US.TA (United States Tennistrainer Academy) Germany z wieloletnim doświadczeniem trenerskim i zawodniczym na arenie międzynarodowej (m.in. Niemcy , Francja , Holandia , Hiszpania , Czechy). Wielokrotny uczestnik międzynarodowych turnieji tenisowych ITF Futures. Headcoach klubów tenisowych na terenie Niemiec przy współpracy z międzynarodową szkołą tenisa Aldiana Sunball Tennis Hamburg. Posiada dyplom trenerski Heidelberger Ballschule oddział w Hamburgu. Współpracował z tak znanymi trenerami jak Günter Bosch, Nic Marschand i Joern Renzenbrink. Z wykształcenia Manager Sportu i Firmy Sportowej.